Pianolessen in Rotterdam & Amsterdam
image-slider
Amsterdam

Zeilmakerstraat 33
1013 DJ Amsterdam
Route

Rotterdam

Van Maanenstraat 5c
3038 CW Rotterdam
Route

Concerten

SEIZOEN 2018-2019

Het Balletorkest

dinsdag 11 september 2018
zaterdag 15 september 2018
zondag 16 september 2018
dinsdag 18 september 2018
donderdag 20 september 2018
zaterdag 22 september 2018
dinsdag 25 september 2018
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Joby Talbot – Chroma
The New Classics

 

Het Balletorkest

donderdag 27 september 2018
vrijdag 28 september 2018
zaterdag 29 september 2018
 Zuiderstrandtheater, Den Haag

vrijdag 5 oktober 2018
De Harmonie, Leeuwarden

woensdag 14 november 2018
donderdag 15 november 2018
Muziektheater, Amsterdam

zaterdag 15 december 2018
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

vrijdag 21 december 2018
 Zuiderstrandtheater, Den Haag

dirigent Matthew Rowe
Max Richter – Exciles

 

Het Balletorkest

donderdag 13 december 2018
vrijdag 14 december 2018
zondag 16 december 2018
maandag 17 december 2018
woensdag 19 december 2018
donderdag 20 december 2018
zaterdag 22 december 2018
zondag 23 december 2018
maandag 24 december 2018
woensdag 26 december 2018
donderdag 27 december 2018 (14 en 20 uur)
zaterdag 29 december 2018 (14 en 20 uur)
zondag 30 december 2018
maandag 31 december 2018
dinsdag 1 januari 2019

Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Prokofjeff – Assepoester

 

Koninklijk Concertgebouw Orkest

donderdag 28 februari 2019
vrijdag 1 maart 2019
Concertgebouw, Amsterdam

zaterdag 2 maart 2019
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

maandag 11 maart 2019
Konzerthaus, Berlijn

zondag 17 maart 2019 (13 en 15.30 uur)
Familieconcert
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Ivan Fischer
Stravinsky – Petroesjka

 

—————————————————————————————

SEIZOEN 2017-2018

Mahler Chamber Orchestra

zaterdag 24 juni 2017
Israel Museum Jerusalem, Sculpture Garden (open air), Israel 

dirigent Ion Marin
Mahler (Schönberg/Riehn): Das Lied von der Erde 
Mezzosporano: Lioba Braun
Tenor: Adam Frandsen

 

Mahler Chamber Orchestra

woensdag 23 augustus 2017
Kultur – und Kongresszentrum, Luzern

dirigent François-Xavier Roth
Viool Patricia Kopatchinskaja
Béla Bartók: Violin Concerto no. 2
Béla BartókDance Suite

 

Mahler Chamber Orchestra

maandag 18 september 2017
Kursaal, Merano, Italië

dinsdag 19 september 2017
Philharmonie, Keulen

dirigent  Lorenzo Viotti
Viool Patricia Kopatchinskaja
Béla Bartók: Violin Concerto no. 2

 

Het Balletorkest

zaterdag 14 oktober 2017
zondag 15 oktober 2017
dinsdag 17 oktober 2017
woensdag 18 oktober 2017
donderdag 19 oktober 2017
zaterdag 21 oktober 2017
vrijdag 27 oktober 2017
zaterdag 28 oktober 2017
zondag 29 oktober 2017
maandag 30 oktober 2017
woensdag 1 november 2017
donderdag 2 november 2017
vrijdag 3 november 2017
Muziektheater Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Tarik O’Regan – Mata Hari

 

Het Balletorkest

zaterdag 9 december 2017
maandag 11 december 2017
dinsdag 12 december 2017
donderdag 14 december 2017
vrijdag 15 december 2017
zondag 17 december 2017
maandag 18 december 2017
woensdag 20 december 2017
vrijdag 22 december 2017
zaterdag 23 december 2017
zondag 24 december 2017
maandag 25 december 2017
woensdag 27 december 2017
donderdag 28 december 2017
zaterdag 30 december 2017
zondag 31 december 2017
maandag 1 januari 2018

dirigent Boris Gruzin
Tchaikovsky – Doornroosje

 

Koninklijk Concertgebouw Orkest

donderdag 8 maart 2018
vrijdag 9 maart 2018
zondag 11 maart 2018
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Riccardo Chailly
Stravinsky – Vuurvogel (compleet versie 1910)

Rotterdams Philharmonisch Orkest

vrijdag 23 maart 2018
De Doelen, Rotterdam

zaterdag 24 maart 2018
Paleis voor de Schone Kunsten, Brussel

zondag 25 maart 2018
De Doelen, Rotterdam

dirigent Yannick Nézet-Séguin
Mahler – 8e Symfonie

 

—————————————————————————————

SEIZOEN 2016-2017

Het Balletorkest

zaterdag 8 juli 2017
zondag 9 juli 2017
Muziektheater Amsterdam

Jacob ter Veldhuis

Koninklijk Concertgebouw Orkest

woensdag 28 juni 2017
donderdag 29 juni 2017
vrijdag 30 juni 2017

Openbare masterclass dirigeren door chef-dirigent Daniele Gatti

dirigenten Valentina Peleggi, Dawid Runtz, Sergey Neller, Jiří Rožeň,
concertgebouw Amsterdam
Stravinsky – Petroesjka (versie 1947)

 

Mahler Chamber Orchestra

zaterdag 24 juni 2017
Israel Museum Jerusalem, Sculpture Garden (open air), Israel

dirigent Ion Marin
Gustav Mahler – Das Lied von der Erde (arr: Schoenberg+Riehn)
Mezzosoprano: Lioba Braun, Tenor: Adam Frandsen

Het Balletorkest

donderdag 16 maart 2017
vrijdag 17 maart 2017
Q-Factory Amsterdam

dirigent Ivan Meylemans
Igor Stravinsky – De Vuurvogel

 

Het Balletorkest

donderdag 2 februari 2017
vrijdag 3 februari 2017
zaterdag 4 februari 2017
Zuiderstrandtheater Den Haag

woensdag 15 februari 20017
donderdag 16 februari 2017
Muziektheater Amsterdam

donderdag 23 maart 2017
vrijdag 24 maart 2017
zaterdag 25 maart 2017
Zuiderstrandtheater Den Haag

dirigent Matthew Rowe
Max Richter – Exciles

Trio

zondag 1 januari 2017
Muziektheater Amsterdam

dinsdag 17 januari 2017
Caland Lyceum Amsterdam

woensdag 18 januari 2017
Open Schoolgemeenschap Bijlmer

Marc Simons, piano
Eveline Prakke, cello
Tinta von Altenstadt, viool
Max Richter – Embers

Koninklijk Concertgebouw Orkest

donderdag 18 augustus 2016
concertgebouw Amsterdam

zondag 28 augustus 2016
Kultur – und Kongresszentrum, Luzern

dinsdag 30 augustus 2016
Salzburg Grosses Festspielhaus, Salzburger Festspiele

donderdag 1 september 2016
Ljubljana Cankarjev Dom

dirigent Daniele Gatti
concertgebouw Amsterdam
Stravinsky – Petroesjka (versie 1947)

 

—————————————————————————————

SEIZOEN 2015-2016

Het Balletorkest i.s.m. Het Nationale Ballet

zaterdag 12 september 2015
dinsdag 15 september 2015
donderdag 17 september 2015
vrijdag 18 september 2015
zondag 20 september 2015
vrijdag 25 september 2015
zaterdag 26 september 2015
zaterdag 3 oktober 2015
zondag 4 oktober 2015

dirigent Matthew Rowe
Muziektheater Amsterdam
John Cage – The perilous night
Jacob ter Veldhuis – Goldrush Concerto

 

Het Balletorkest i.s.m. Het Nationale Ballet

maandag 14 december 2015 (14 en 20:15 uur)
woensdag 16 december 2015
donderdag 17 december 2015
zaterdag 19 december 2015
zondag 20 december 2015
dinsdag 22 december 2015 (14 en 20:15 uur)
donderdag 24 december 2015
vrijdag 25 december 2015
zondag 27 december 2015
maandag 28 december 2015 (14 en 20:15 uur)
woensdag 30 december 2015 (14 en 20:15 uur)
donderdag 31 december 2015
vrijdag 1 januari 2016

dirigent Ermanno Florio
Muziektheater Amsterdam
Tsjaikovski – De Notenkraker en Muizenkoning

 

Het Balletorkest i.s.m. Het Nationale Ballet

zaterdag 6 februari 2016
zondag februari 2016
vrijdag 12 februari 2016
zaterdag 13 februari 2016
zondag 14 februari 2016
woendag 17 februari 2016
donderdag 18 februari 2016
zaterdag 20 februari 2016
zondag 21 februari 2016
dinsdag 23 februari 2016
donderdag 25 februari 2016
vrijdag 26 februari 2016

dirigent Matthew Rowe
Muziektheater Amsterdam
Tarik O’Regan  –  Mata Hari

 

Het Balletorkest i.s.m. Het Nationale Ballet

dinsdag 12 april 2016
woensdag april 2016
Theater de Spiegel, Zwolle

maandag 18 april 2016
Lucent Danstheater, Den Haag

dinsdag 19 april 2016
Stadsschouwburg, Utrecht

vrijdag 22 april 2016
Parktheater, Eindhoven

zaterdag 23 april 2016
Schouwburg, Rotterdam

dirigent Matthew Rowe
John Cage – The perilous night
Jacob ter Veldhuis – Goldrush Concerto

SEIZOEN 2014-2015

Het Balletorkest i.s.m. Het Nationale Ballet

woensdag 17 juni 2015
donderdag 18 juni 2015
vrijdag 19 juni 2015
zondag 21 juni 2015
woensdag 24 juni 2015
vrijdag 26 juni 2015
zaterdag 27 juni 2015

dirigent Matthew Rowe
Muziektheater Amsterdam
Joby Talbot – Chroma
Cool Brittania

 

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

vrijdag 12 december 2014
zondag 14 december 2014 (14:00 uur)
maandag 15 december 2014 (13:30 uur educatie)
woensdag 17 december 2014
donderdag 18 december 2014
zaterdag 20 december 2014 (14:00 en 20:15 uur)
zondag 21 december 2014 (14:00 uur)
dinsdag 23 december 2014 (14:00 en 20:15 uur)
woensdag 24 december 2014 (14:00 uur)
vrijdag 26 december 2014 (14:00 uur)
zaterdag 27 december 2014 (14:00 en 20:15 uur)
maandag 29 december 2014 (14:00 en 20:15 uur)
woensdag 31 december 2014 (14:00)
donderdag 1 januari 2014 (14:00 uur)

dirigent Matthew Rowe
Muziektheater Amsterdam
Prokofjeff – Assepoester

 

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

Met Mariss Jansons Berlijn 2012

woensdag 7 januari 2015
donderdag 8 januari 2015
zondag 11 januari 2015
Concertgebouw Amsterdam

dirigent Mariss Jansons
Ottorino Respighi – Pini di Roma

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

zondag 15 februari 2015
Auditorio Nacional de Musica, Madrid

donderdag 19 februari 2015
Musikverein, Wenen

dirigent Mariss Jansons
Ottorino Respighi – Pini di Roma

 SEIZOEN 2013 – 2014

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

zaterdag 7 september 2013

Het Muziektheater Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Stravinsky – Agon
John Adams – Lollapalooza

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

Met Mariss Jansons Berlijn 2012

zondag 3 november 2013
Concertgebouw Amsterdam

dirigent Mariss Jansons
Louis Andriessen – Mysterien (wereldpremiere)

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

donderdag 12 december 2013
zaterdag 14 december 2013
zondag 15 december 2013
maandag 16 december 2013
woensdag 18 december 2013
donderdag 19 december 2013
zaterdag 21 december 2013
zondag 22 december 2013
dinsdag 24 december 2013
woensdag 25 december 2013
vrijdag 27 december 2013
zaterdag 28 december 2013
maandag 30 december 2013
dinsdag 31 december 2013
woensdag 1 januari 2014

dirigent Matthew Rowe
Tchaikovsky – Doornroosje

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST

donderdag 23 januari 2014
vrijdag 24 januari 2014

dirigent Xian Zhang
klarinet – Martin Frost
Bela Bartok – Danssuite

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST

woensdag 12 februari 2014
donderdag 13 februari 2014
Concertgebouw Amsterdam

zaterdag 15 februari 2014
De Doelen Rotterdam

zondag 16 februari 2014
Concertgebouw Amsterdam

dirigent Pablo Heras-Casado
viool Janine Jansen
Szymanowski – vioolconcert

 

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

zaterdag 1 maart 2014
zondag 2 maart 2014
vrijdag 7 maart 2014
zaterdag 8 maart 2014
zondag 9 maart 2014
woendag 12 maart 2014
donderdag 13 maart 2014
zaterdag 15 maart 2014
zondag 16 maart 2014
Het Muziektheater Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Stravinsky – De Vuurvogel

 

MAHLER CHAMBER ORCHESTRA

vrijdag 21 maart 2014
Ferrara Musica, Ferrara

zaterdag 22 maart 2014
Bologna

zondag 23 maart 2014
Alte Oper, Frankfurt

dinsdag 25 maart 2014
Palais des Beaux-Arts, Brussel

dirigent Vladimir Jurowski
sopraan Sofia Fomina
Moessorgski – Detskaja liederen

 

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

woensdag 14 mei 2014
vrijdag 16 mei 2014
maandag 19 mei 2014
dinsdag 20 mei 2014
Muziektheater Amsterdam

woensdag 21 mei 2014
Schouwburg Arnhem

vrijdag 23 mei 2014
Lucent Danstheater Den Haag

zaterdag 24 mei 2014
Theater aan het Vrijthof

vrijdag 30 mei 2014
Schouwburg Utrecht

zaterdag 31 mei 2014
Stadsschouwburg Groningen

dirigent Matthew Rowe
Minkus – Paquita
Prokofjeff – Romeo en Julia (balkonscene)

 SEIZOEN 2012-2013

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

donderdag 4 april 2013
vrijdag 5 april 2013
zaterdag 6 april 2013
Lucent Theater Den Haag
dinsdag 16 april 2013
Het Muziektheater Amsterdam

donderdag 18 april 2013
vrijdag 19 april 2013
zaterdag 20 april 2013
Lucent Theater Den Haag

vrijdag 17 mei 2013
Stadsschouwburg, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Arvo Part – Tabula Rasa

 

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

donderdag 14 maart 2013
zaterdag 16 maart 2013
zondag 17 maart 2013
woensdag 20 maart 2013
vrijdag 22 maart 2013
zaterdag 23 maart 2013
zondag 24 maart 2013
donderdag 28 maart 2013
vrijdag 29 maart 2013
zaterdag 30 maart 2013
zondag 31 maart 2013
maandag 1 april 2013

Het Muziektheater Amsterdam

vrijdag 3 mei 2013
De Harmonie Leeuwarden

dinsdag 7 mei 2013
Theater aan het Vrijthof Maastricht

donderdag 9 mei 2013
Schouwburg Rotterdam

zaterdag 11 mei 2013
Schouwburg Arnhem

maandag 13 mei 2013
dinsdag 14 mei 2013
Lucent Danstheater Den Haag

dirigent Matthew Rowe
Sergei Prokofjeff – Romeo en Julia

 

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

donderdag 7 februari 2013
vrijdag 8 februari 2013
zondag 10 februari 2013
Het Muziektheater Amsterdam

dinsdag 12 februari 2013
Stadsschouwburg Groningen

vrijdag 15 februari 2013
Theater De Spiegel Zwolle

zaterdag 16 februari 2013
zondag 17 februari 2013
Het Muziektheater Amsterdam

dinsdag 19 februari 2013
Lucent Danstheater Den Haag

donderdag 21 februari 2013
Parkstad Limburg Theaters Heerlen

vrijdag 22 februari 2013
zaterdag 23 februari 2013
zondag 24 februair 2013
Het Muziektheater Amsterdam

dinsdag 26 februari 2013
Stadsschouwburg Utrecht

woensdag 27 februari 2013
Chassé Theater Breda

donderdag 28 februari 2013
Het Muziektheater Amsterdam

vrijdag 1 maart 2013
Wilminktheater Enschede

dirigent Andrea Quinn
Stravinsky – Agon

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

donderdag 17 januari 2013
vrijdag 18 januari 2013
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent David Robertson
sopraan Anne Sofie von Otter
Alban Berg – Funf Orchesterleider nach Ansichtkarten-Texten

 

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

donderdag 13 december 2012
zaterdag 15 december 2012 (14.00 uur)
zaterdag 15 december 2012
zondag 16 december 2012 (14.00 uur)
dinsdag 18 december 2012
donderdag 20 december 2012
zaterdag 22 december 2012 (14.00 uur)
zaterdag 22 december 2012
zondag 23 december 2012 (14.00 uur)
maandag 24 december 2012
woensdag 26 december 2012 (14.00 uur)
vrijdag 28 december 2012
zaterdag 29 december 2012 (14.00 uur)
zaterdag 20 december 2012
maandag 31 december 2012 (14.00 uur)
dinsdag 1 januari 2013 (14.00 uur)

Het Muziektheater, Amsterdam

dirigent Ermannio Florio
Prokofjeff – Assepoester

 

HET NATIONALE BALLET en HOLLAND SYMFONIA

donderdag 18 oktober 2012
vrijdag 19 oktober 2012
zaterdag 20 oktober 2012
woensdag 24 oktober 2012
donderdag 25 oktober 2012
vrijdag 26 oktober 2012
zaterdag 27 oktober 2012
zondag 28 oktober 2012
dinsdag 30 oktober 2012
woensdag 31 oktober 2012
zondag 4 november 2012
Muziektheater, Amsterdam

dinsdag 6 november 2012
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 10 november 2012
Lucent theater, Den Haag

woensdag 14 november 2012
Stadsschouwburg, Utrecht

zaterdag 17 november 2012
Parktheater, Eindhoven

dirigent Ermanno Florio
Maurice Ravel – Bolero

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

donderdag 13 september 2012
vrijdag 14 september 2012
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Peter Eotvos
Lutoslawski – Jeux Venitiens
Ives – Vierde symfonie

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

Berlijn sep 2012

Berlijn sep 2012

donderdag 23 augustus 2012
Concertgebouw, Amsterdam

zondag 2 september 2012
KKL Lucerne, Zwitserland

dinsdag 4 september
Filharmonie, Berlijn

dirigent Mariss Jansons
Stravinsky – Psalmensymfonie

SEIZOEN 2011 – 2012

MAHLER CHAMBER ORCHESTRA

donderdag 11 augustus 2011
KKL Lucerne, Zwitserland

dirigent Vladimir Jurowski
Henze – Symfonie nr. 8

 

HOLLAND SYMFONIA en HET NATIONALE BALLET

Gala 50 jaar Het Nationale Ballet

dinsdag 13 september 2011
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Andrea Quinn
sopraan Kelly God
Bartok – Muziek voor snaarinstrumenten slagwerk en celesta
Richard Strauss – Vier letzte Lieder
John Adams – Short ride in a fast machine

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

woensdag 14 september 2011
donderdag 15 september 2011
vrijdag 16 september 2011

dirigent Mariss Jansons
Stravinsky – Psalmensymfonie

 

HOLLAND SYMFONIA

zaterdag 17 september 2011
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Andrea Quinn
sopraan Kelly God
Richard – Strauss Vier letzte Lieder
Ernst Heins – Bendrogan

 

HET KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

 

zondag 18 september 2011
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Mariss Jansons
Stravinsky – Psalmensymfonie

 

HOLLAND SYMFONIA

woensdag 21 september 2011
woensdag 28 september 2011
vrijdag 30 september 2011
zaterdag 1 oktober 2011
zondag 2 oktober 2011
Muziektheater, Amsterdam

vrijdag 7 oktober 2011
Lucent Danstheater, Den Haag

dirigent Andrea Quinn
sopraan Kelly God
Richard – Strauss Vier letzte Lieder
Ernst Heins – Bendrogan
 
KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

donderdag 20 oktober 2011 (geannuleerd)
vrijdag 21 oktober 2011 (geannuleerd)

dirigent Mariss Jansons
Goebaidoelina – Konzert fur Orchester (opdrachtcompositie, wereldpremiere) GEANNULEERD

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

zondag 6 november 2011
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Theo Wolters
Kodaly – Suite Hary Janos

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

 

woensdag 16 november 2011
donderdag 17 november 2011
Concertgebouw, Amsterdam

zaterdag 19 november 2011
Festspielhaus, Baden-Baden

zondag 20 november 2011
Musikverein, Wenen

dinsdag 22 november 2011
woensdag 23 november 2011
Megaron, Athene

dirigent Andris Nelsons
Stravinsky – Petrousjka (versie 1947)

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

donderdag 15 december 2011
vrijdag 16 december 2011
concertgebouw, Amsterdam

dirigent Markus Stenz
Glanert – Insomnium
Maderna – Venetian Journal
Wagemans – Dreams: Four pieces for orchestra
Henze – Symfonie nr. 8

 

HET GELDERS ORKEST

woensdag 18 januari 2012
donderdag 19 januari 2012
vrijdag 20 januari 2012
Musis Sacrum, Arnhem

dirigent Alexander de Blaeij
Prokofjev – Suite uit Romeo en Julia

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

donderdag 26 januari 2012
vrijdag 27 januari 2012
concertgebouw, Amsterdam

dirigent David Robertson
Klaas de Vries – Providence (opdrachtcompositie, wereldpremiere)

 

HOLLAND SYMFONIA en HET NATIONALE BALLET

woensdag 15 februari 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Witold Lutoslawski – Symfonie nr 4
Tarik O’Regan – Rai

donderdag 16 februari 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Thomas Ades – uit Asyla deel III Ecstacio

zaterdag 18 februari 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Witold Lutoslawski – Symfonie nr 4
Tarik O’Regan – Rai

zondag 19 februari 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Thomas Ades – uit Asyla deel III Ecstacio

woensdag 22 februari 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Witold Lutoslawski – Symfonie nr 4
Tarik O’Regan – Rai

vrijdag 24 februari 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Thomas Ades – uit Asyla deel III Ecstacio

zaterdag 25 februari 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Witold Lutoslawski – Symfonie nr 4
Tarik O’Regan – Rai

woensdag 29 februari 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Thomas Ades – uit Asyla deel III Ecstacio

vrijdag 2 maart 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Witold Lutoslawski – Symfonie nr 4
Tarik O’Regan – Rai

zaterdag 3 maart 2012
Muziektheater, Amsterdam

dirigent Matthew Rowe
Thomas Ades – uit Asyla deel III Ecstacio

 

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

vrijdag 22 juni 2012
zaterdag 23 juni 2012
Gashouder (Westergasfabriek), Amsterdam

dirigent Susanna Malkki
Saijo Saarihao – Circel Maps (wereldpremiere)
Richard Rijnvos – Antartica (wereldpremiere)

SEIZOEN 2010 – 2011

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST

Woensdag 25 augustus 2010
Concertgebouw, Amsterdam

Vrijdag 27 augustus
Grosses Festspielhaus, Salzburg

Maandag 30 augustus 2010
Edinburgh

Donderdag 2 september 2010
Luzern

Zondag 5 september 2010
PHilharmonie, Berlijn

dirigent Mariss Janssons
Bartok Muziek voor snaarinstrumenten slagwerk en celesta

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST
Donderdag 23 september 2010
Vrijdag 24 september 2010
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent George Benjamin

Murail Terre d’ombre
De Vries Eclips, hommage aan Alexander Skrjabin
HET BRABANTS ORKEST
Vrijdag 1 oktober 2010
Chasse Theater, Breda

Zaterdag 2 oktober 2010
Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven

Zondag 3 oktober 2010
Concertzaal, Tilburg

Maandag 4 oktober 2010
Theater a/d Parade, Den Bosch

dirigent Alan Buribayev

Igor Stravinsky Petrushka (1911)

 

HET BRABANTS ORKEST
Donderdag 4 november 2010
Muziekgebouw Frits Philips

Zaterdag 6 november 2010
Concertzaal, Tilburg

Zondag 7 november 2010
Chasse Theater, Breda

dirigent Simonov
Rachmaninoff Symfonische Dansen

 

HET BRABANTS ORKEST
Vrijdag 12 november 2010
Zondag 14 november 2010
Muziekgebouw Frits Philips, Eindhoven

dirigent Jacques van Steen

Otto Ketting
Medusa en Trajecten

 

NEDERLANDS PHILHARMONISCH ORKEST
Zondag 12 december 2010
Maandag 13 december 2010
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent
sopraan Gal James
Strauss vier Letzte Lieder

 

HOLLAND SYMFONIA
Zondag 16 januari 2011
Maandag 17 januari 2011
Dinsdag 18 januari 2011
Philharmonie, Haarlem

Zondag 30 januari 2011
De Vest, Alkmaar

dirigent Otto Tausk
Joep Onderdelinden verteller
Imme Dros tekst

Igor Stravinsky de Vuurvogel (1945)

 

HET GELDERS ORKEST
Vrijdag 11 februari 2011
Musis Sacrum, Arnhem

Zondag 13 februari 2011
Musis Sacrum, Arnhem

dirigent Nicolai Alexeev
Natalia Gutman cello

Sjostakovitsj cello concert
Sjostakovitsj symhonie nr. 15 op.141 A gr.t.

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST
Vrijdag 4 maart 2011
Concertgebouw, Amsterdam

Zondag 6 maart 2011
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Mariss Jansons
Gustav Mahler Symfonie nr. 8

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST
Woensdag 9 maart 2011
Concertgebouw, Amsterdam

Donderdag 10 maart 2011
Concertgebouw, Amsterdam

Vrijdag 11 maart 2011
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Christoph von Dohnanyi
H.W. Henze Adagio, Fuge und Manadentanz aus der Oper “Die Bassariden”
NIEUWE PHILHARMONIE UTRECHT
Zaterdag 26 maart 2011
Jacobi Kerk, Utrecht

dirigent Johannes Leertouwer
Solisten: David Wilson Johnson – Bariton / Claudia Petacca – sopraan
Sjostakovitsch Symfonie nr 14

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST
Vrijdag 29 april 2011
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Steven Asbury
band the Wooden Arms
zang Patrick Watson

Patrick Watson diverse songs:

Lighthouse
Beijing
Wooden Arms
Big bird in a small cage
Hommage
Travelling salesman
Drifters
Where the wild things are
Man under the sea
The great escape

MAHLER CHAMBER ORCHESTRA
Zondag 8 mei 2011
Philharmonie, Keulen

dirigent Pierre Boulez
Igor Stravinsky Petrushka (1911)

 

NEDERLANDS PHILHARMONISCH ORKEST
Zaterdag 21 mei 2011
Zondag 22 mei 2011
Maandag 23 mei 2011
Dinsdag 24 mei 2011
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Kirill Karabits

Stravinsky Suite nr. 2
Moessorgski Schilderijententoonstelling, arrangement van Maurice Ravel


SEIZOEN 2009 – 2010

KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST
Woensdag 9 juni 2010
Concertgebouw, Amsterdam

Donderdag 10 juni 2010
Auditorio Giovanni Agnelli, Turijn

Vrijdag 11 juni 2010
Philharmonie, Keulen

dirigent David Zinman (wegens ziekte Mariss Jansons)
Respighi Pini di Roma
KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST
Vrijdag 18 juni 2010
Concertgebouw, Amsterdam

Zaterdag 19 juni 2010
Concertgebouw, Amsterdam

dirigente Susanna Malkki (wegens ziekte Mariss Jansons)
Bartok Muziek voor snaarinstrumenten, slagwerk en celesta
HET BRABANTS ORKEST
Donderdag 22 april 2010
Tilburg, Concertzaal

Vrijdag 23 april 2010
Breda, Chasse Theater

Zaterdag 24 april 2010
Den-Bosch, Theater aan de Parade

Zondag 25 april 2010
Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips

dirigent Alan Buribayev
Theo Verbey Orchestral Variations
HET BRABANTS ORKEST

Vrijdag 9 april 2010
Breda, Chasse Theater

Zaterdag 10 april 2010
Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips

Zondag 11 april 2010
Den-Bosch, Teather aan de Parade

dirigent John Axelrod
Debussy Iberia
Ravel Bolero
MAHLER CHAMBER ORCHESTRA
Donderdag 25 februari 2010
Philharmonie, Keulen

Vrijdag 26 februari 2010
Konzerthaus, Dortmund

Zondag 28 februari 2010
Ferrara Musica, Ferrara

dirigent Seiji Ozawa (wordt door ziekte vervangen door Eward Gardner)
Bartok Muziek voor snaarinstrumenten, slagwerk en celesta
KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST
Donderdag 21 januari 2010
Concertgebouw, Amsterdam

Vrijdag 22 januari 2010
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Markus Stenz
John Adams Harmonielehre
HET GELDERS ORKEST
Donderdag 17 december 2009
Orpheus, Apeldoorn

Vrijdag 18 december 2009
Musis Sacrum, Arnhem

Dinsdag 22 december 2009
Musis Sacrum, Arnhem
Familieconcert

Woensdag 23 december 2009
De Vereeniging, Nijmegen

zaterdag 26 december 2009
Musis Sacrum, Arnhem

dirigent Roberto Benzi
Saint Saens Carnaval des Animaux
Ravel Rapsodie Espagnole
HET GELDERS ORKEST
Donderdag 3 december 2009
Musis Sacrum, Arnhem

Vrijdag 4 december 2009
De Vereeniging, Nijmegen

Zondag 6 december 2009
Musis Sacrum, Arnhem

dirigent Sacha Goetzel
Ravel Daphnis en Chloe suites I en II
HET BRABANTS ORKEST
Donderdag 26 november 2009
Theater a/d Parade, Den Bosch

dirigent
Debussy Printemps (4-mains piano)

Vrijdag 27 november 2009
Frits Philipszaal, Eindhoven

 

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST
Vrijdag 30 oktober 2009, Vriendenjubileum m.w.v. Freek de Jonge
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Ivan Meijlemans
Ravel Bolero

Zondag 1 november 2009, Entreeconcerten 14 uur en 16 uur
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Ivan Meijlemans
Prokofjev Die Montagues und die Capulets uit Romeo en Julia


SEIZOEN 2008 – 2009

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST

Vrijdag 29 augustus 2008
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Mariss Jansons
Moessorsky Schilderijen van een tentoonstelling

Zaterdag 30 augustus 2008
Oostenlijk Havengebied, Amsterdam (Uitmarkt)

dirigent Mariss Jansons
Moessorsky Schilderijen van een tentoonstelling

Maandag 1 september 2008
Teatro alla Scala, Milaan

dirigent Mariss Jansons
Moessorsky Schilderijen van een tentoonstelling

Dinsdag 2 september 2008
Konzerthaus Freiburg, Freiburg

Woensdag 3 september 2008
Kurhaus, Wiesbaden

dirigent Mariss Jansons
Moessorsky Schilderijen van een tentoonstelling

Vrijdag 5 september 2008
Philharmonie, Berlin

Zaterdag 6 september 2008
Kultur – und Kongresszentrum,Luzern

Zondag 7 september 2008
Kultur – und Kongresszentrum, Luzern

dirigent Mariss Jansons
solist Jean-Ives Thibaudet, piano

Olivier Messiaen Turangalila-Symphonie
HOLLAND SYMFONIA
Het Nationale Ballet – Don Giovanni

Zaterdag 11 oktober 2008
Zondag 12 oktober 2008
Dinsdag 14 oktober 2008
Woensdag 15 oktober 2008
Vrijdag 17 oktober 2008
Zaterdag 18 oktober 2008
Donderdag 23 oktober 2008
Vrijdag 24 oktober 2008
Zondag 26 oktober 2008
Donderdag 30 oktober 2008
Zaterdag 1 november 2008
Zondag 2 november 2008

Matthew Rowe dirigent
Krysztof Pastor choreografie
KONINKLIJK CONCERTGEBOUW ORKEST
Donderdag 11 december 2008
Vrijdag 12 december 2008

dirigent Esa-Pekka Salonen
Stravinsky De Vuurvogel (compleet)
HET BRABANTS ORKEST
Vrijdag 19 december 2008
Muziekcentrum Frits Philips

Zaterdag 20 december 2008
Chasse theater, Breda

Zondag 21 december 2008
Concertzaal, Tilburg

Maandag 22 december 2008
Theater aan de parade, s’Hertogenbosch

dirigent Christopher Seaman
Joshua Ellicot, tenor
Andre Morsch, bas-bariton
Wouter Vossen, viool
Judith van Wanroij, sopraan
Brabant koor & jongenskoor uit Sacramentskoor Breda

Vaughan Williams – Kerstkantate
KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST
Woensdag 14 januari 2009
Donderdag 15 januari 2009
Vrijdag 16 januari 2009
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Zubin Mehta
Groot Omroepkoor
Stravinsky – Psalmensyfonie

Zaterdag 17 januari 2009
De Doelen, Rotterdam

dirigent Zubin Mehta
Groot Omroepkoor
Stravinsky – Psalmensyfonie
KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST
Donderdag 22 januari 2009
Vrijdag 23 januari 2009
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Markus Stenz
Kodaly Suite “Hary Janos”
KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST
Donderdag 19 maart 2009
Vrijdag 20 maart 2009
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Ed Spanjaard
mezzosopraan Christianne Stotijn
Berg – Lyrische suite
Van der Aa – Spaces of Blank (opdrachtwerk, wereldpremiere)
Hartmann – Zesde symfonie
HET GELDERS ORKEST
Donderdag 23 april 2009
De Vereeniging, Nijmegen

Vrijdag 24 april 2009
Orpheus, Apeldoorn

Zaterdag 25 april 2009
Amphion, Doetinchem

Zondag 26 april 2009
Musis Sacrum, Arnhem

dirigent Nikolai Alexeev
solist Yossif Ivanov – viool
Dutilleux – L’arbre des songes, concert voor viool en orkest
Ravel – Pavane pour une enfante défunte
Valses nobles et sentimentales
Le tombeau de Couperin
Debussy – Prélude à l’après-midi d’un faune

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST
Woensdag 20 mei 2009 (extra concert ING)
Concertgebouw, Amsterdam

Vrijdag 22 mei 2009
Concertgebouw, Amsterdam

Zaterdag 23 mei 2009
Semperoper, Dresden

Zondag 24 mei 2009
Konzerthaus Dortmund, Dortmund

Maandag 25 mei 2009
Philharmonie Luxemburg, Luxemburg

dirigent Gustavo Dudamel
Prokofjev – vijfde symfonie
KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST
Vrijdag 19 juni 2009
Zaterdag 20 juni 2009
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Dennis Russel Davies
Fazil Say piano
Bartok – de wonderbaarlijke mandarijn
KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST
Zaterdag 27 juni 2009
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Charles Hazlewood
trompet Eric Vloeimans
zang Wende Snijders

Gershwin An American in Paris
Stravinsky Circus Polka
Stravinsky De Jaarmarkt uit ‘Petroesjka’ versie 1947
Weill/Snijders La Chanson de Mandalay, arr. Sebastiaan Koolhoven
Weill Ouverture ‘Der Silbersee’
Glanzberg/Snijders Padam… Padam, arr. Jules Buckley
Snijders Rip the Ribbon, arr. Sebastiaan Koolhoven
Weill Tango des Lotterie-Agents uit ‘Der Silbersee’
Adams The chairman dances
Fondse Uncle M


SEIZOEN 2007-2008

NEDERLANDS PHILHARMONISCH ORKEST

Zaterdag 27 oktober 2007
Concertgebouw Amsterdam

dirigent Sylvain Cambreling
Carine Crutzen, actrice
Mark Rietman, acteur
Lindberg Chorale (Ned. première)
Britten – Lacrymae Dean
Amphitheatre (Ned. première)
Stravinsky – Psalmensymfonie

3, 5 en 6 november 2007
Concertgebouw Amsterdam

dirigent Lawrence Foster
Barber – Medea’s Meditation and Dance of Vengeance
Rachmaninov – Pianoconcert nr. 2
Dvorák – Symfonie nr. 9 ‘Uit de Nieuwe Wereld’

RESIDENTIE ORKEST

Zaterdag 17 november 2007
Dr. Anton Philipszaal, Den Haag

Gratis jubileumconcert Prinses Christina Concours

Jurjen Hempel dirigent
Joris van den Berg Cello
Moessorgski – Schilderijen van een tentoonstelling
Berlioz – Le Carneval Romain
Saint-Saëns – Celloconcert nr 1

Zondag 18 november 2007
Anton Philipszaal, Den Haag

dirigent Jurjen Hempel
Stella Den Haag jeugdtheatergezelschap
Moessorgski – Schilderijen van een tentoonstelling

HET GELDERS ORKEST

Donderdag 29 november 2007
Concertgebouw de Vereeniging, Nijmegen

dirigent Ken-Ichiro Kobayashi
solist Eliane Rodrigues piano
Borodin – Uit Vorst Igor: Polowetzer dansen (Alleen in Nijmegen

i.p.v Nacht op de kale berg)
Moesorgski – Nacht op de kale berg (ork. Rimski-Korsakov)
Chopin – Pianoconcert nr. 2 in f, opus 21
Moesorgski/ Ravel – Schilderijententoonstelling

Vrijdag 30 november 2007
Musis Sacrum, Arnhem

dirigent Ken-Ichiro Kobayashi
solist Eliane Rodrigues piano
Borodin – Uit Vorst Igor: Polowetzer dansen (Alleen in Nijmegen

i.p.v Nacht op de kale berg)
Moesorgski – Nacht op de kale berg (ork. Rimski-Korsakov)
Chopin – Pianoconcert nr. 2 in f, opus 21
Moesorgski/ Ravel – Schilderijententoonstelling

Zaterdag 01 december 2007
Schouwburg Orpheus, Apeldoorn

dirigent Ken-Ichiro Kobayashi
solist Eliane Rodrigues piano
Borodin – Uit Vorst Igor: Polowetzer dansen (Alleen in Nijmegen

i.p.v Nacht op de kale berg)
Moesorgski – Nacht op de kale berg (ork. Rimski-Korsakov)
Chopin – Pianoconcert nr. 2 in f, opus 21
Moesorgski/ Ravel – Schilderijententoonstelling
RESIDENTIE ORKEST

Donderdag 13 december 2007
Forum, Leverkussen – Duitsland

dirigent Neeme Jarvi
solist Paul Meyer, klarinet
Bartok – Suite “De Wonderbaarlijke Mandarijn”
Mozart – Klarinetconcert
Stravinsky – Suite “De Vuurvogel” (1945)

Vrijdag 14 december 2007
Anton Philipszaal, Den Haag

dirigent Neeme Jarvi
solist Paul Meyer, klarinet
Bartok – Suite “De Wonderbaarlijke Mandarijn”
Mozart – Klarinetconcert
Stravinsky – Suite “De Vuurvogel” (1945)

Zaterdag 15 december 2007
Anton Philipszaal, Den Haag

dirigent Neeme Jarvi
solist Paul Meyer, klarinet
Bartok – Suite “De Wonderbaarlijke Mandarijn”
Mozart – Klarinetconcert
Stravinsky – Suite “De Vuurvogel” (1945)

HET GELDERS ORKEST

Woensdag 23 januari 2008
Musis Sacrum, Arnhem

dirigent, Nikolai Alexeev
Prokofjev, Selectie uit Romeo en Julia, op. 64

Donderdag 24 januari 2008
Orpeus, Apeldoorn

dirigent, Nikolai Alexeev
Prokofjev, Selectie uit Romeo en Julia, op. 64

Vrijdag 25 januari 2008
Musis Sacrum, Arnhem

dirigent, Nikolai Alexeev
Prokofjev, Selectie uit Romeo en Julia, op. 64

Zondag 27 januari 2008
De Vereeniging, Nijmegen

dirigent, Nikolai Alexeev
Prokofjev, Selectie uit Romeo en Julia, op. 64

AMSTERDAM SYMPHONY ORCHESTRA

maandag 18 februari 2008 Arnhem
dinsdag 19 februari 2008 Tilburg
donderdag 21 februari 2008 Rotterdam
dinsdag 26 februari 2008 Den Haag
woensdag 27 februari 2008 Amsterdam
Peter Sánta, dirigent
Xenia Meijer, mezzosopraan

Tchaikovsky – Romeo en Julia
Ravel – Shéhérazade
Elgar – Enigma Variaties, op. 36
Tchaikovsky – Notenkraker Suite 2, op. 71b
RESIDENTIE ORKEST

vrijdag 11 april 2008 Den Haag
zaterdag 12 april 2008 Den Haag

Jaap van Zweden dirigent
Christianne Stotijn Mezzosopraan
Webern Im Sommerwind, idylle voor orkest
Zemlinsky Sechs Maeterlinck-Lieder
Bruckner Symfonie nr. 9
HOLLAND SYMFONIA

Maandag 2 juni 2008
Concertgebouw, Amsterdam

Maandag 9 juni 2008
Concertgebouw, Amsterdam

Moessorsky Schilderijen van een tentoonstelling

NEDERLANDS PHILHARMONISCH ORKEST

Zaterdag 14 juni 2008
Beurs van Berlage, Amsterdam

dirigent Jurjen Hempel
Merlijn Twaalfhoven Symfonie voor Iedereen

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST

Donderdag 19 juni 2008
Vrijdag 20 juni 2008
Zaterdag 21 juni 2008
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Mariss Jansons
solist Jean-Ives Thibaudet, piano
Olivier Messiaen Turangalila-Symphonie

Maandag 23 juni 2008

Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Mariss Jansons
Moessorsky Schilderijen van een tentoonstelling

Woensdag 25 juni 2008
Barbican Hall, London

dirigent Mariss Jansons
Moessorsky Schilderijen van een tentoonstelling

donderdag 26 juni 2008
Barbican Hall, London

dirigent Mariss Jansons
solist Jean-Ives Thibaudet, piano
Olivier Messiaen Turangalila-Symphonie

Zaterdag 28 juni 2008
Palacio de Carlos V, Granada

dirigent Mariss Jansons
Moessorsky Schilderijen van een tentoonstelling

Zondag 29 juni 2008
Palacio de Carlos V

dirigent Mariss Jansons

solist Jean-Ives Thibaudet, piano
Olivier Messiaen Turangalila-Symphonie


SEIZOEN 2006-2007

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST

Maandag 28 augustus 2006
Concertgebouw, Amsterdam

dirigent Mariss Jansons
solist Alfred Brendel, piano
Mozart pianoconcert nr. 20
Henze Sebastian im Traum

Woensdag 30 augustus 2006
Lubeck, Musik- und Kongresshalle, Schleswig-Holstein Musik
Festival

dirigent Mariss Jansons
Richard Strauss Suite uit “Der Rosenkavalier”

Donderdag 31 augustus 2006
Salzburg Grosses Festspielhaus, Salzburger Festspiele

dirigent Mariss Jansons
Mozart en Henze
Luzern Kultur- ond Kongresszentrum, Lucerne Festival
Strauss, Suite uit “Der Rosenkavalier”

Donderdag 7 september 2006
Luzern Kultur- ond Kongresszentrum, Lucerne Festival

dirigent Mariss Jansons
Sjostakovitsj Zevende symfonie, “Leningrad”

Vrijdag 8 september 2006
Budapest Paleis der Kunsten

dirigent Mariss Jansons
Strauss, Suite uit “Der Rosenkavalier”

Zondag 10 september 2006
Keulen Philharmonie

dirigent Mariss Jansons
Henze Sebastian im Traum

maandag 11 september 2006
Berlijn Philharmonie, Musikfest Berlin
dirigent Mariss Jansons
Henze Sebastian im Traum

HET GELDERS ORKEST

Donderdag 21 september 2006
Schouwburg Orpheus, Apeldoorn aanvang: 20:00 uur

dirigent Nikolai Alexeev
solist Cécile Huijnen, viool
Korngold Vioolconcert in D, opus 35
Sjostakovitsj Symfonie nr. 6 in b, opus 54

Vrijdag 22 september 2006
Musis Sacrum, Arnhem aanvang: 20:15 uur

dirigent Nikolai Alexeev
solist Cécile Huijnen, viool
Korngold Vioolconcert in D, opus 35
Sjostakovitsj Symfonie nr. 6 in b, opus 54

Vrijdag 29 september 2006
Schouwburg Amphion, Doetinchem aanvang: 20:00 uur

dirigent Nikolai Alexeev
solist Nikolai Lugansky, piano
Rachmaninov Pianoconcert nr. 2 in c, opus 18
Sjostakovitsj Symfonie nr. 6 in b, opus 54

Zaterdag 30 september 2006
Muziekcentrum Vredenburg, Utrecht aanvang: 20:15 uur

dirigent Nikolai Alexeev
solist Nikolai Lugansky, piano
Rachmaninov Pianoconcert nr. 2 in c, opus 18
Sjostakovitsj Symfonie nr. 6 in b, opus 54

Zondag 01 oktober 2006
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen aanvang: 14:15 uur

dirigent Nikolai Alexeev
solist: Nikolai Lugansky, piano
Rachmaninov Pianoconcert nr. 2 in c, opus 18
Sjostakovitsj Symfonie nr. 6 in b, opus 54

Vrijdag 06 oktober 2006
De Hanzehof, Zutphen aanvang: 20:00 uur

dirigent Yoav Talmi
solist Yossif Ivanov, viool
Ravel Ma Mère l’Oye

HET BRABANTS ORKEST

Zaterdag 14 oktober 2006
Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips

dirigent Hans Leenders
Ter Veldhuis – Barracuda concerto

Vrijdag 3 november 2006
Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips

dirigent Reinbert de Leeuw
solist Ralph van Raat, piano
koor Brabant Koor
Stravinsky Psalmensymfonie

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST

Donderdag 14 december 2006
Amsterdam Concertgebouw

dirigent Ed Spanjaard
Lutoslawski 3 poeme d’Henri

Vrijdag 15 december 2006

dirigent Ed Spanjaard
Lutoslawski 3 poeme d’Henri

RESIDENTIE ORKEST

zondag 14 januari 2007
Dr Anton Philipszaal

dirigent Schaefer
Lord of the Rings

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST

Donderdag 18 januari 2007
Concertgebouw Amsterdam

dirigent Markus Stenz
Stravinsky scherzo
Schreker vorspiel zum einem Drama

Vrijdag 19 januari 2007
Concertgebouw Amsterdam
dirigent Markus Stenz
Stravinsky scherzo
Schreker vorspiel zum einem Drama

HET BRABANTS ORKEST

Vrijdag 26 januari 2007
Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips

dirigent Hans Leenders
Steve Reich – Three Movements

RESIDENTIE ORKEST

Zaterdag 17 februari 2007
Den Haag Dr Anton Philipszaal

dirigent Enrique Diemecke
De Falla El sombrero de tres picos

Zondag 18 februari 2007

dirigent Enrique Diemecke
De Falla El sombrero de tres picos
Ravel Tzigane voor viool en orkest
zaterdag 07 oktober 2006
Musis Sacrum, Arnhem aanvang: 20:15 uur
Ravel Ma Mère l’Oye
Ravel Tzigane voor viool en orkest
KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST BRASS ENSEMBLE

Zondag 18 maart 2007
Concertgebouw Amsterdam

dirigent Ivan Meylemans
Willem van Otterloo serenade (1944)

KONINKLIJK CONCERTGEBOUWORKEST

Woensdag 25 april 2007
Concertgebouw Amsterdam

dirigent Jaap van Zweden
Stravinsky Petroesjka
AMSTERDAM SYMFONY ORCHESTRA

Dinsdag 1 mei 2007
Utrecht Muziekcentrum Vredenburg 20.15 uur

dirigent Peter Sánta
solist Vilde Frang, viool
Ravel Ma Mère l’Oye
Ravel Tzigane

Woensdag 2 mei 2007
Tilburg Concertzaal 20.30 uur

dirigent Peter Sánta
solist Vilde Frang, viool
Ravel Ma Mère l’Oye
Ravel Tzigane

Donderdag 3 mei 2007
Concertgebouw Amsterdam, 20.15 uur

dirigent Peter Sánta
solist Vilde Frang, viool
Ravel Ma Mère l’Oye
Ravel Tzigane

Zaterdag 5 mei 2007
Den Haag Dr Anton Philipszaal, 20.15 uur

dirigent Peter Sánta
solist Vilde Frang, viool
Ravel Ma Mère l’Oye
Ravel Tzigane

Zondag 6 mei 2007
Rotterdam De Doelen, 20.15 uur

dirigent Peter Sánta
solist Vilde Frang, viool
Ravel Ma Mère l’Oye
Ravel Tzigane

RESIDENTIE ORKEST

Zaterdag 19 mei 2007
Den Haag Dr Anton Philipszaal, 13.00 uur

Festival in de Branding Muziek & film
dirigent Jac van Steen
Michael Gordon Decasia

Zaterdag 16 juni 2007, 21.00 uur
Hofvijver concert

dirigent Neeme Järvi
soliste Isabelle van Keulen, viool
solist Pieter Wispelwey, cello
Borodin Polowetser dansen
Tsjaikovski Rococo-variaties
Moussorgski Nacht op de kale berg
Ravel Tzigane
Ravel Boléro

DIT CONCERT WORDT RECHTSTREEKS OP TV UITGEZONDEN!

Zondag 17 juni 2007, 17.00 uur
Den Haag Hofvijver slotconcert

dirigent Neeme Järvi
Copland El salón México
Bizet l’ Arlesienne-suite
Brahms Hongaarse dans nr. 5c
Falla Delen uit El sombrero de tres picos
Ginastera Malambo, uit: Estancia